ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Niekoľko hasičských jednotiek včera zasahovalo pri požiari kuchyne v dome vo Vinohradoch nad Váhom

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera krátko poobede sme vás informovali o udalosti v obci Vinohrady nad Váhom. V kuchyni rodinného domu vypukol požiar a na mieste bolo niekoľko jednotiek HaZZ.

PRÁVE TERAZ: Požiar kuchyne rodinného domu vo Vinohradoch nad Váhom

 

Viac informácií o zásahu nám zaslala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová:

Dňa 14. marca 2022 po 12-tej hodine bol spozorovaný požiar kuchyne v rodinnom dome v obci Vinohrady nad Váhom, okres Galanta.

Po príchode hasičskej jednotky z Galanty, Trnavy a Serede bolo zistené, že pri udalosti prišlo k intoxikácií zo splodín horenia u jednej osoby. Príslušníci jej preto poskytovali predlekársku prvú pomoc až do príchodu posádky záchrannej zdravotnej služby. Súčasne bol rodinný dom odpojený od zdroja elektrickej energie a zemného plynu. Zásah bol zahájený cez vstupné dvere domu pomocou jedného vysokotlakového prúdu. V miestnosti, ktorá bola požiarom zasiahnutá, prišlo k silnému zadymeniu. Na odvetrávanie priestorov bola nariadená kombinácia prirodzenej a pretlakovej ventilácie. Po čiastočnom odvetraní bolo zistené, že plamene zachvátili čalúnený nábytok v kuchyni. Záverečný prieskum termovíznou kamerou nepreukázal žiadne skryté ohniská. Počas celého zásahu príslušníci zasahovali v autonómnych dýchacích prístrojoch.

Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu vyšetrovania. Škoda bola vyčíslená na hodnotu 400€.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img