ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Aj spoločnosť DT-PARFÉMY pomáha. Pripravuje „Balíčky pomoci pre Ukrajincov“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Naša predajňa a E-shop DT-PARFÉMY sa zápája do zbierky pre Ukrajinu Pripravujeme „ Balíčky pomoci pre Ukrajincov“

Ako nám môžete pomôcť ?

Stačí nakúpiť u nás v predajni produkty z odporúčaného zoznamu a odovzdať ich do vyhradeného nákupného vozíka alebo predavačkám.

Občianske združenie záchranný systém západ sa už postarajú o to, aby boli produkty doručené tam, kde sú potrebné.

Zoznam aktuálne potrebných produktov:

– Zubné kefky/ zubné pasty
– Hygienické potreby ako napr.: sprchovacie gély, šampóny , dámske hygienické vložky a tampóny, toaletné papiere, vreckovky, vlhčené utierky, dezinfekčné prostriedky
– Minerálne vody, sladkosti, čaj, káva

Zber prebieha v priestoroch DT – Parfémy Galanta (Galaxia: Hlavná 929/6, 924 01 Galanta) a v DT-Parfémy Sereď (Námestie Slobody 1196/19, 926 01 Sereď)

Zbierka potrvá do 30. apríla 2022.

ĎAKUJEME!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img