ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Ficov ani Blahov syn neumiera, ako zomierajú deti ukrajinských matiek.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Dve mocenské zložky mafiánskeho štátu Fica a Pellegríniho sa názorovo rozdelili v pohľade na nový svet formujúci sa po barbarskej okupácií Ukrajiny.
Ficov ani Blahov syn neumiera, ako zomierajú deti ukrajinských matiek.
Iba Otec Fico z posledných síl sa snaží vymazať symboliku z hláv občanov Slovenska.
Symboliku, ktorej prvýkrát v dejinách sa svet skláňa. Pred komikom včerajška, dnes štátnikom.
Symbolom statočného, názorovo neochvejného sluhu Ukrajiny, nie zradcu vlastných a neskorumpovateľného.
Volodymyr Zelenskyj. Prezident Ukrajiny. Z politickej strany – Sluha ľudu.
Sedemhlavý Pštros Pellegíni s hlavami v piesku týchto dní včera veriaci čečenským bojovníkom Kadyrova, hneď v úvode zlikvidovanými, vrátane ich veliteľa. Dnes povzbudený správou o nasadení komanda Wagner Group s cieľom zavraždiť prezidenta Zelenského.
Za lákavý finančný obnos.
Svet a po ňom aj neutrálne Švajčiarsko, to prvýkrát za polstoročie, zablokovali finančné operácie Putinovi a Rusku.
Aj dieťa Fica s Pellegríniho a Kaliňáka, slovenskí fašisti, sa rozdelili do dvoch s presvedčením, že senát 4T Najvyššieho súdru nepotvrdí rozsudok nad Kotlebom a škriekajúci Mazrek, že ho voliči nezastavia vo voľbách pred bránou parlamentu.
My, na Slovensku máme štátnika, ktorý dokáže zastaviť boľševických a fašistických extrémistov.
Ten, ktorý sa postaví pre nich zlu. Tak, ako hovorí Marphyho záko :
„Najhoršie je to, čo je nepriateľom zla“.
Občan, občan je dnes štátnikom a najhorším obrazom, ktorý vyvoláva strach v radoch zla.
S odkazom na generácie z rokov 1938 až 1945, ktoré pochopili, že aj naše miesto musí byť medzi víťazmi, by sme dnes mali pochopiť svet, ktorý bude už iný.
Sám pre seba, v predstihu, si robiť osobný sankčný zoznam extrémistov slovenskej politiky, jej pštrosov, jej fašistov, aby v roku 2024 v čase volieb, dal ponovembrovému zlu stopku.
Aby sme už nemuseli čítať o statočných ženách Slovenska tak ako o hrdinkách Matkách Ukrajiny :
Žena Ukrajinka hovorí ruským vojakom, okupantom, ktorým sype slnečnicu do vreciek :
„Keď tu umriete, na vašich hroboch porastie aspoň Slnečnica“.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Rozprávať o fašistoch a ze vraj ich mame aj v parlamente. Ako je to možné že ešte táto strana existuje v slovenskom parlamente. Ako je možné že na rodnom dome špinavého Tisa je tabuľa s portrétom atď. Ako je možné že niekto slúži omšu tomu bastardovi. Ako je možné že sa po ňom vola ulica. Všetkému je na vyne štát.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img