ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Zhorené osobné auto v Šintave – miesto zadokumentovala polícia – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šintava / Dnes v skorých ranných hodinách bolo za násypom v Šintave zaregistrované zhorené osobné motorové vozidlo. Výrazne zhorené je aj zatrávnené okolie na násype.

Miesto udalosti si v ranných hodinách prevzal vyšetrovateľ policajného zboru.

Viac informácií prinesieme po obdržaní tlačových správ.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – stanovisko hovorkyne KR PZ Trnava M. Linkešovej:

„Môžeme potvrdiť, že polícia dnes zdokumentovala nájdené poškodené vozidlo, po ktorom bolo od novembra vyhlásené pátranie. V súvislosti s vozidlom vykonávame v trestnom konaní ďalšie úkony, pre ktoré zatiaľ nie je možné poskytnúť bližšie informácie“.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Auto je prispôsobené a upravené na vytrhávanie bankomatov. Asi preveriť či niekto, kto pracuje v objekte nedal typ na bankomat a nemá styky s touto „smotánkou“ Očividne niekto taký či taká je tam.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img