ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Vážna nehoda vo Vlčkovciach. Jedna osoba neprežila, druhú bral vrtuľník – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti sú práve na mieste tragickej nehody, na diaľnici R1 neďaleko obce Vlčkovce, a vyšetrujú jej presné okolnosti a príčiny.

Dnes popoludní došlo, pri predchádzaní kamiónu, z doposiaľ nezistených príčin k zrážke 2 osobných a 1 nákladného auta. Žiaľ, pri nehode utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom. Druhú osobu museli s vážnymi zraneniami transportovať do nemocnice záchranárskym vrtuľníkom.

Cesta je momentálne, z dôvodu dokumentovania nehody, prejazdná len v jednom jazdnom pruhu.

Dávajte si pozor a ak sa vám dá, radšej nikam nejazdite.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 18.02.20222 – tlačová správa k zásahu Vrtuľníkovej záchrannnej zdravotnej služby ATE pri dopravnej nehode:

Posádka leteckých záchranárov si na mieste prevzala od zasahujúcich záchranárov do svojej starostlivosti 62-ročného muža,  ktorý utrpel vážne poranenia viacerých častí tela. Po doplnení liečby bol preložený na palubu a v umelom spánku v kritickom stave bol letecky prevezený do UN sv. Cyrila a Metoda v Bratislave.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 18.02.20222 – viac informácií k nehode poskytlo KR PZ Trnava

Včera popoludní došlo na diaľnici R1, pri obci Vlčkovce, k tragickej zrážke medzi 2 autami a kamiónom. 62 ročný vodič na aute Ford Focus sa mal, podľa prvotných informácií, po predchádzaní zaradiť pred nákladné auto. Potom mal, z doposiaľ nezistených príčin, začať brzdiť. 29 ročný kamionista nestihol zareagovať a zozadu do auta narazil. To po náraze odhodilo do rýchlejšieho pruhu, priamo do jazdnej dráhy terénneho auta Chevrolet Colorado.
Pri nehode zahynul 53 ročný spolujazdec z Fordu. Jeho vodiča záchranári vrtuľníkom transportovali do nemocnice. Tam, žiaľ, svojim zraneniam podľahol. 46 ročný vodič terénneho auta a ani kamionista sa pri nehode nezranili.
Polícia okolnosti tejto tragickej nehody naďalej intenzívne vyšetruje.
– – –
AKTUALIZOVANÉ – 18.02.20222 – tlačová správa KR HaZZ Trnava
Na tiesňovú linku bola dňa 17. februára 2022 ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel a jedného kamiónu na 5km rýchlostnej cesty R1 pri obci Vlčkovce. Príjazd hasičských posádok s technikou komplikovala kolóna vozidiel pred miestom udalosti. Po náraze prišlo k zraneniam nezlučiteľným so životom u spolujazdca z osobného motorového vozidla a k ťažkým poraneniam u vodiča. Poškodenie automobilu si vyžiadalo vyslobodenie vodiča z vraku pomocou akumulátorového vyslobodzovacieho zariadenia. Následne bol odovzdaný do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Z ťahača kamiónu prišlo v dôsledku nárazu k úniku prevádzkových kvapalín, ktoré boli zasypané sorpčným materiálom.
Pri udalosti zasahovali hasičské  jednotky zo Serede a Trnavy.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. AKTUALIZOVANÉ – doplnenie tlačovej správy Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE a informácií od KR PZ Trnava k tragickej nehode + fotografie

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img