ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Treba vytiahnuť tie najtažšie zbrane! Toto by fakt mohlo fungovať!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Aj takéto evidentné zúfalstvo neváhajú niektoré jednoduché ženy použiť na zviditeľnenie svojho „ja“ na sociálnych sieťach. Že by namiesto lajkov mali počítať skôr ubúdajúcich pacientov pred ambulanciou u odborného lekára, ona žiaľ nevie. A rodine je možno blbé zápasiť so ženou utopenou vo virtuálnom svete nekonečného internetu.

Ale za pobavenie stojí už samotný nápad tejto tetušky, ak teda svojim konaním neohrozuje iných…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Táto tetuška je Marta Semelová, ktorá sa otvorene hlási ku Gottwaldovmu odkazu a patrila k tvrdej línii v KSČM. Svojho času vyhlásila, že súdny proces s Miladou Horákovou prebiehal tak, ako mal, a spochybňovala, že priznania Milady Horákovej vo vykonštruovanom procese bolo vynútené. V podobnom zatmení mysle označila inváziu v 68 za pomoc. Takže úmysel blokovať nahým telom americký konvoj v podstate nijako nevybočuje z celkovej diagnózy tejto stalinistickej fanatičky.

  2. Autor chce navodiť dojem, že všetci odporcovia americkej vojenskej mašinérie sú na úrovni tejto cien ženy. Ja by som je skôr prirovnal k ‚umelcovi‘ Kalmusovi, ale to je na posúdenie odborníkov, nie som lekár.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img