ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

DÁVAJTE SI POZOR NA AMERICKÝ FACEBOOK, ZARÁBA NA VÁS A VY TAK PODPORUJETE AMERICKÚ ARMÁDU

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

DÁVAJTE SI POZOR NA AMERICKÝ FACEBOOK, ZARÁBA NA VÁS A VY TAK PODPORUJETE AMERICKÚ ARMÁDU

V súčasnej napätej situácii na medzinárodnej scéne si vás dovoľujeme upozorniť, že každý jeden Slovák, ktorý je na Facebooku, výrazne pomáha Spojeným štátom americkým.

Spoločnosť Facebook (po novom Meta) je americký gigant, ktorý zarába na všetkých Slovákoch, ktorí ho používajú, ktorí komentujú, ktorí lajkujú.

Facebook je (aj) vďaka Slovákom miliardovou firmou, ktorá odvádza vysoké dane vláde USA. Časť takto získaných príjmov je využívaných na financovanie americkej armády.

Slováci tak podporujú americkú armádu.

Prosíme, uvedomte si toto všetko, keď sa nabudúce prihlásite na Facebook, keď niečo budete komentovať a lajkovať.

Stojí vám to za to byť na Facebooku?

Zdroj: Policia SR

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img