ISSN 1337-8481

nedeľa, 3. marca, 2024

Nebezpeční hazardéri v opozícii

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Zoltán Szalay (výber z týždňového newsfiltra):
Nebezpeční hazardéri v opozícii
Fico a Pellegrini to už bez referenda dlho nevydržia. Je im v podstate jedno, o čom to referendum bude, len aby to dostatočne rozdeľovalo ľudí a vyvolalo v nich strach a pocit ohrozenia.
Strašenie americkými základňami je celkom vhodná téma. To, že tým spochybnia zahraničnopolitickú orientáciu Slovenska v čase hroziaceho vojenského konfliktu pri našich hraniciach, im zrejme veľmi neprekáža. Za svoju vlastnú slobodu a bezpečnosť by podľa všetkého pokojne obetovali garanciu ochrany občanov krajiny, ktorú nám ponúkajú naši západní spojenci.
… Geopolitická deštrukcia z dielne Fica a Pellegriniho ukazuje, že nemajú žiadne zábrany, ak ide o znovuzískanie moci. Postupujú pritom rovnako nebezpečne ako pri otázke očkovania, kde takisto hazardovali so životmi ľudí s cieľom rozdeľovať spoločnosť a vyvolávať vášne.
…Klamstvá a polopravdy vo svojej argumentácii proti obrannej dohode používa nielen Fico, ale aj Pellegrini.
…Prečo to robí? Pellegrini sa tým zrejme snaží odvrátiť pozornosť od jednoducho dokázateľnej skutočnosti, že to bol on, kto ešte ako premiér túto dohodu, respektíve jej menej výhodnú verziu pre Slovensko, presadzoval, a teraz robí presný opak čisto zo sebeckých dôvodov.
Dobre si tieto jeho kroky zapamätajme, lebo takéto konanie z neho robí rovnako škodlivého a nebezpečného politika pre Slovensko, akým je Robert Fico.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img