ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Hasiči likvidujú požiar chatky v Šintave – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šintava/ Na základe informácií čitateľa SOL práve v týchto chvíľach likvidujú hasiči požiar chatky v Šintave v oblasti ulice Nad Váhom.

Bližšie informácie nateraz o požiari nemáme a prinesieme ich po ich overení u HaZZ.

Ďakujeme čitateľovi Ondrejovi za fotografie.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava:

Požiar prístavby záhradnej chatky v Šintave

Dňa 22. decembra 2021 po 22. hodine bol spozorovaný požiar chatky v obci Šintava, okres Galanta. Štvorčlenná jednotka z hasičskej stanice v Seredi vykonala výjazd na nahlásené miesto udalosti. Avšak príjazd hasičskou technikou bol skomplikovaný neprístupnou cestou pre nákladné vozidlá. Po vykonanom prieskume bolo zistené, že požiar úplne zachvátil prístavbu – sklad náradia, následkom čoho sa strecha prepadla. Hasiči pomocou jedného C prúdu a jednoduchých hasiacich prostriedkov zasahovali z miesta od požiaru vzdialeného približne 60 metrov. Z prístavby bola vynesená 2-kilová fľaša propán-butánu, ktorá bola následne na voľnom priestranstve ochladzovaná. Následkom požiaru vznikla nezistenému majiteľovi prístavby priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 3 500- €.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pán Majko, tam by to bolo aj na samostatnú reportáž. Na jednej strane slušní záhradkári, čo si zveľaďujú svoje chatky a pozemky a na druhej strane špinavci, kurvy a fetky čo tam chodia za svojim zdrojom. Potom sa tam vyskytnú aj krádeže, poškodený majetok, osraté chodníky aj ihly. Požiar tam ale ešte nebol, ľutujem majiteľa. Dúfam že to je výnimka a náhoda.

  2. Anonym 23. decembra 2021, 9:16 – potrebujem kontakty na niektorych zahradkarov – samozrejme ze nebudu zverejnene.

    Je potrebne pocitat s tym, ze vzhladom na zhorsujucu sa situaciu urcitych skupin obavatelov, nebude sa to zlepsovat ani u ludi bez domova.

  3. Chlap už nebýva v tom kontajneri? Tam chodili za ním pre fet aj na autách aj na taxi. Aj kurvy tam bývali aj špinavci všelijakí.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img