ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Gastrosektor je na kolenách a pripravuje protest – ROZHOVOR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prísne obmedzenia v súvislosti s koronakrízou v tretej vlne výrazne zasiahli aj gastrosektor. Zatvorené sú reštauračné prevádzky, kaviarne a ťažko predpokladať, že nejaký prípadný predaj cez okienko reštaurácie „vytrhne z biedy“.

Opatrenia takéhoto charakteru sú v súčasnej dobe ťažko pochopiteľné a pre prekonaných a očkovaných aj ťažko akceptovateľné. Nedochádza k zvýhodneniu týchto skupín obyvateľstva, čo pôsobí demotivujúco nielen na nich samotných ale aj na celý podnikateľský sektor.

Včera sme v štúdiu hovorili s prezidentom Aliancie slovenskej gastronómie Viliamom Pavlovským,  ktorý sa k predmetnej téme pre majiteľov prevádzok vyjadril vo videu.

 

 

 

V Banskej Bystrici sa dnes konal tretí Pohreb cestovného ruchu. Prevádzky varujú pred otvorením prevádzok aj napriek zákazu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ked ste zakladali tie svoje nalievarne tak vam peniaze od nas boli dobre. Teraz ked tie handry – zamestnaci zistili ze si u vas ozieranim navstevnikov nezarobia zobrete o podporu od statu. Vy ste vykladnou skrinou praktickeho slovenskeho porna. U seba ludi opijate klamete podvadzate. Nemozte mat vsetko zadarmo ci za plnu papulu. Ucty treba platit. Aj nam.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img