ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

V obci sa takto jednoducho nejazdí. Ani na firemnom aute

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Majiteľov bratislavskej spoločnosti asi nepoteší pozdrav, ktorý im zašlú dopravní policajti z Galanty.

Policajná hliadka, počas vykonávania dohľadu nad dodržiavaním pravidiel cestnej premávky, totiž namerala vodiča na firemnom aute Mercedes-Benz. Krátko po obede letel cez obec Jelka až 106 km/h. Maximálnu povolenú rýchlosť tak prekročil o viac ako dvojnásobok. Uponáhľaného vodiča riešia formou tzv. objektívnej zodpovednosti a pokuta mu tak príde na adresu firmy.

Opätovne upozorňujeme vodičov, že aj keď majú silné autá, nesmú ignorovať predpisy na cestách. Maximálne povolené rýchlosti nie sú stanovené len tak zo srandy, ale majú skutočne význam. Najmä v mestách a obciach vám môže niekto v nečakanej chvíli vbehnúť do dráhy, či už chodec, cyklista alebo iný vodič. Vo vysokej rýchlosti už zareagovať nestihnete.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. stále dookola to isté, bez systémových opatrení, sem tam náhodou niekoho namerajú,; veď čo by sme chceli od amatérskej vlády!? V Česku dokážu inštalovať radary, ktoré obhospodaruje mestská polícia a inkasujú do radu, vo Francúzku merajú pre políciu aj súkromné spoločnosti len naši amatéri sa akosi nevedia rozhýbať a chrániť poctivých a zákon dodržujúcich vodičov. hlavne že ideme zatvárať za hoaxy…… to je veľmi dôležitá téma dňa; keď už áno, tak by to malo platiť aj na novinárov, no nie ?

  2. Mozno islo len odvoz zamestnanca na popoludnajsiu smenu z autobusovej zastavky lebo Covid a pristavaciu plochu pre tryskace v Jelke este nemaju. No nechceli by ste mat tiez takehoto starostliveho zamestnavatela?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img