ISSN 1337-8481

nedeľa, 25. februára, 2024

Polícia zisťuje totožnosť muža na záberoch – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Odmenu pri bankomate nehľadajte. Tieto peniaze nikdy nebudú vaše.

Všetky peniaze, ktoré nájdete v bankomate treba odovzdať do najbližšej banky, alebo privolať na miesto políciu.

Hlohoveckí policajti hľadajú muža, ktorý by svojou výpoveďou mohol prispieť k objasneniu zabudnutých peňazí. Vyšetrujeme totiž prípad, ktorý sa stal na ulici Za Váhom, v meste Hlohovec. Neznáma osoba mala zobrať z bankomatu finančnú hotovosť, ktorú si tam zabudol predchádzajúci klient.

Policajti vec vyšetrujú ako prečin zatajenia veci. Páchateľ si tak síce prilepšil o 350 eur, no okrem tejto „odmeny“ môže získať aj ročný „all inclusive“ vo väzení.

Ak poznáte muža na záberoch, kontaktujte nás na telefónnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 25.11.2021  KR PZ Trnava

Páchateľ sa osobne dostavil na políciu v Hlohovci, ku skutku sa priznal a peniaze vo výške 350 € policajtom vydal.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img