ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Úspešná pátracia akcia pri Sládkovičove. 78 ročný pán je už v bezpečí

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|   Policajti, galantský pátrač, ale aj 2 profesionálni hasiči na štvorkolkách, 8 dobrovoľní hasiči z obce Košúty, 4 dobrovoľní psovodi z Rescue Košúty a ich kolegovia, 5 psovodi z Rescue Gabčíkovo od rána pátrali po nezvestnom dôchodcovi. Pri pátraní bol použitý aj dron, a na pomoc priletel aj vrtuľník Letky Ministerstva vnútra.

Starší pán bol naposledy videný na okraji obce Košúty, keď išiel smerom do chotára. Po niekoľkohodinovom hľadaní, sa ho našťastie podarilo vypátrať. Medzi mestom Sládkovičovo a obcou Košúty ho, pri potoku vo vysokej tráve, nakoniec našli dobrovoľníci z Rescue Košúty, aj vďaka šikovnému ňufáku ich psíka.

Dôchodca bol síce podchladený, ale bol pri vedomí a s okolím komunikoval. Do opatery si ho prevzala privolaná RZP.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za obrovskú snahu a ochotu pomôcť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img