ISSN 1337-8481

sobota, 18. mája, 2024

Halloween v ŠKD

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
ZŠ Juraja Fándlyho / Dni pred jesennými prázdninami sme si spríjemňovali tvorbou Halloweenskej výzdoby. Pre deti v ŠKD sme mali pripravené rôzne aktivity. Všetky deti prišli v maskách, nezabudli ani na dobrú náladu a o zábavu sme mali postarané celé poobedie. V ďalších oddeleniach sa zasa venovali pečeniu voňavých muffiniek, ktoré mali u detí veľký úspech.
Vychovávateľky z ŠKD 🙂

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Halloween myslíš ako: kradnúť zbíjať podvádzať? Dokiaľ vyrastú určite to od rodičov odkukajú. Nech si len užívajú detstvo. Až vyrastú možno tiež budú nespokojní s tradíciami ako Ty.

  2. Ak myslíš tradíciu: kradnúť, zbíjať, podvádzať, tak potom asi ty tu tradíciu dodržiavaš, keď tak vieš, o čo ide.

  3. súhlasím s 1. komentom – opičíme sa po anglokultúre, naši aktivisti ani zrejme nevedia o čo vlastne ide – ale hlavne sú „in“

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img