ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Ocenená učiteľka seredského gymnázia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

RNDr. Viera Tkáčová – riaditeľka školy /  Dňa 29. septembra 2021 sa v Divadle Jána Palárika v Trnave uskutočnilo slávnostné odovzdávanie Ceny TTSK 2021. Veľmi nás teší, že medzi ocenenými osobnosťami kraja bola aj učiteľka našej školy, Gymnázia Vojtecha Mihálika Sereď. Z rúk trnavského župana Jozefa Viskupiča si cenu prebrala Mgr. Zuzana Šupová. Menovaná bola ocenená za pedagogickú činnosť a za prínos v oblasti výchovy a vzdelávania.

Mgr. Zuzana Šupová pôsobí 17 rokov na Gymnáziu Vojtecha Mihálika Sereď ako učiteľka predmetov nemecký jazyk a etická výchova. Dlhoročne vykonáva funkciu výchovného poradcu a vedúcej predmetovej komisie cudzích jazykov. Vedie aj Metodické združenie triednych učiteľov.

Svoje úlohy si plní zodpovedne, má výborné organizačné schopnosti, podieľala sa významnou mierou na tvorbe školského vzdelávacieho programu. Na škole organizuje rozličné súťaže, zbierky charitatívneho charakteru a je organizátorkou výmenných pobytov našich študentov so študentmi Sociálno-pedagogického gymnázia v Stuttgarte.

Pri svojej práci preferuje moderné formy výučby s využitím digitálnych zručností. Počas dištančného vzdelávania vedela rýchlo zareagovať na nové podmienky. Jej metódy a formy práce počas tohto typu vzdelávania boli inšpiratívne pre viacerých kolegov.

V rámci výučby svojich aprobačných predmetov pripravuje žiakov na Olympiádu v nemeckom jazyku. Jej študentom patria pravidelne popredné umiestnenia v tejto súťaži nielen v krajskom, ale aj v celoslovenskom kole. Reprezentuje prostredníctvom žiakov nielen našu školu, naše mesto, ale aj TTSK na celoštátnej úrovni. Prispela tým k zviditeľňovaniu nášho gymnázia v rámci celého Slovenska.

Svojím profesionálnym prístupom je vzorom pre našich učiteľov aj študentov. Ocenenie bolo krásnym poďakovaním za jej prácu s talentovanými žiakmi a za dlhoročnú aktívnu prácu v prospech školy.

Našej kolegyni gratulujeme a prajeme jej veľa trpezlivosti a energie do ďalšej práce.

 

zdroj: seredskenovinky.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img