ISSN 1337-8481

piatok, 23. februára, 2024

Kvôli nehode kamiónu pri Vinohradoch n/Váhom bola cesta 9 hodín uzavretá – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  K nehode kamiónu došlo v poobedných hodinách v úseku Šintava – Vinohrady nad Váhom.

Vodič z okr. Galanta pri prejazde nezvládol riadenie a s celou súpravou sa prevrátil. Pri náraze došlo k uvoľneniu nákladu, sypkého hnojiva, ktorý sa dostal na vozovku a pole. Polícia preverila na mieste vodiča. Nehoda sa zaobišla bez zranenia a aj alkoholu u vodiča. Škody na prevážanom tovare boli odhadnuté na 18 tis. eur. Za priestupok v doprave uložili policajti na mieste vodičovi blokovú pokutu.

 

Polícia musela miesto uzavrieť. Približne od 13.00 do 22.40 h bol úsek cesty neprejazdný. Situáciu s vysypaným hnojivom  na mieste riešili hasiči a pracovníci  Životného prostredia z Nitry. Po ich obhliadke došlo k vyčisteniu vozovky a aj odstráneniu časti ornej zeminy z priľahlých polí.

Polícia počas uzávierky odkláňala dopravu cez okolité obce. Úsek bol krátko pred polnocou sprejazdnený bez obmedzenia.

– – –

 

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava + fotografie

Dňa 27. septembra 2021 pred 13-tou hodinou vznikla dopravná nehoda nákladného motorového vozidla prevážajúceho nebezpečnú látku ohrozujúcu životné prostredie UN 3077, za obcou Šintava, smer Vinohrady nad Váhom, okres Galanta.

Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka z Trnavy a Serede s ekologickým automobilom na likvidáciu nebezpečných látok. Havarované vozidlo i jeho príves bolo po príchode hasičov prevrátené na bočnej strane a blokovalo oba jazdné pruhy. Prevážaný náklad sa nachádzal na cestnej komunikácií a časť v trávnatom poraste.

Na miesto udalosti bola privolaná aj Inšpekcia životného prostredia, ktorá nariadila bezpečný postup odstraňovania látky v objeme 15m3. Pri udalosti  neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img