ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Organizátori Sumčiarskych pretekov: „Sme radi, že sme si užili rybačku, víkend s priateľmi, zaspomínali na našich otcov a vyjadrili im úctu“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sumčiarske preteky v Šintave dnešným dňom skončili. Viete ako sa hovorí, nie je dôležité vyhrať ale zúčastniť sa.

Sme veľmi radi, že sme sa zišli v takom hojnom počte, že sme si užili rybačku a víkend s priateľmi. Každý sumčiar vie, že niekedy sa môže akokoľvek snažiť a byť pripravený, nemusí sa zadariť. Tento víkend aj napriek veľkej snahe a profesionálnemu prístupu každého jedného rybára odchádzame bez úlovku. Chlapcov to však neodradilo a napriek tomu si preteky užili.

Chceme sa všetkým veľmi pekne poďakovať, každému súťažiacemu rybárovi, sponzorom aj organizátorom a koniec koncov každému, kto nás akýmkoľvek spôsobom podporil.

Sme radi, že sme si zaspomínali na našich otcov Miloslava Hracha a Milana Šuhaya a že sme im takýmto spôsobom mohli vyjadriť úctu.

Pevne veríme a dúfame, že sa takto o rok všetci stretneme znova a spravíme z tejto akcie tradíciu!

Ďakujeme!

 

Svojou návštevou nás poctil aj dlhoročný rybár a výrobca sumcových vábničiek JP p. Jozef Janáč.

Výrobe vábničiek sa venuje už 13 rokov. Čo ho k tomu motivovalo a ako sa k tomu dostal? Prezradil nám, že so svojím priateľom zháňali vábničky, no na trhu nenašli také, ktoré by im vyhovovali a tak v ich hlavách skrsol nápad, že si vyrobia vlastné, podľa svojich predstáv a požiadaviek. Prvé vábničky vyrábali pri vode iba pomocou noža a sekery.
Techniku postupne zdokonaľovali a sumcové vábničky JP dnes pozná každý rybár, ktorý podľahol čaru vábenia.

 

O občerstvenie bolo postarané. Podávalo sa výborné halászlé, smažený kapor, kofola či pivko.

zdroj: Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. pre Anonym 26. septembra 2021, 20:12

    Dobrý dotaz 🤣Bol som na sumcov. A chytil si? Nie. Tak ako vieš, že si bol na sumcov? 😂🤣

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img