ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Sumčiarske preteky Šintava Váh 2021. Memoriál Miloslava Hracha a Milana Šuhaja (Meliho)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V týchto chvíľach začína pri Lodenici v Šintave pre fanúšikov rybárčenia akcia s názvom “Sumčiarske preteky Šintava 2021”.

Preteky sú organizované na počesť dvoch pánov, ktorí boli rybármi srdcom aj dušou. Určite mnohí z vás poznali Miloslava Hracha a Milana “Meliho” Šuhaya. Táto akcia bude venovaná im ako spomienka na nich.

Zámerom je stráviť príjemný víkend pri vode, popritom si čo to zachytať a samozrejme aj možnosť výhry vecných cien, ktoré potešia nejedno rybárske srdce.

Nápad usporiadať akciu tohto typu vznikol v hlavách dvoch dlhoročných priateľov, obchodných partnerov a zároveň rybárov Miloša Hracha a Ondreja Šuhaya.

Nakoľko na usporiadanie takejto akcie nestačí len dobrý nápad a vízia ale sú potrebné aj určité finančné prostriedky, obaja sa rozhodli prispieť do tejto akcie nie len svojim časom ale aj prostriedkami, ktoré budú využité na realizáciu tejto akcie.

 

Tímy, ktoré sa zúčastnia pretekov:

 

Predátor Team Sereď
NASA Team
TECTUM Siluro
Oklaj Team
Fishon Team
Team Zelený blesk
Team Black Cat Šintava
Bob&Bobek-team
MiMasu cat
Siluro Veteran team
MOKACARP team

 

Každý zúčastnený rybár dostane tričko ako spomienku na túto akciu.
zdroj: Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Odrazu tu na Hracha Toraca a spol niesu komentare. Dufam ze Hracho co podal trestne oznamenie tak to sem Majko pekne vycapí pachatela tych komentov nech vsetci vedia

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img