PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda medzi Veľkou Mačou a Sládkovičovom – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Veľká Mača-Sládkovičovo / Práve v týchto chvíľach na ceste medzi Veľkou Mačou a Sládkovičovom záchranári odstraňujú následky dopravnej nehody osobného auta, ktoré skončilo v strome. Na blízku sú odstavené aj dva kamióny. Doprava je čiastočne obmedzená v jazdnom pruhu v smere na Veľkú Maču.

Pozor! Jazdite opatrne, na mieste dopravnej nehody sa stále nachádzajú záchranári.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dňa 23. septembra 2021 po 14-tej hodine prišlo k dopravnej nehode medzi osobným motorovým vozidlom a nákladným vozidlom za obcou Veľká Mača, okres Galanta. Osobné motorové vozidlo narazilo do zadnej časti nákladného vozidla a následne ho prudko vyhodilo do stromu. Následkom nárazu prišlo k poraneniu hlavy vodiča. Zranený vodič odmietol poskytnutie predlekárskej prvej pomoci od zasahujúcich príslušníkov. Hasiči vymedzili miesto zásahu a na havarovanom automobile vykonali protipožiarne opatrenia.

Foto: HaZZ

Foto: redakcia

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym.. Časovaná bomba si hlavne ty, ak si sadneš za volant.
    Kkt trafil kamión a až potom strom.
    A pokiaľ tam budú kkti lietať cez 150, obiehať bez ohľadu na to, či niečo ide oproti, tak môžeš výrubať aj celé lužné lesy.., kkti si vždy nájdu niečo, do čoho vrazia. Ty už len čakaj, aby si to nebol ty!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img