ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Bowlingový turnaj seniorov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Bowling patrí k populárnym voľnočasovým aktivitám, kde nezáleží na veku, pohlaví či fyzickej zdatnosti. Z tohto dôvodu zorganizoval vedúci Denného centra pre seniorov Jozef Valábek na 8. septembra ďalší ročník bowlingového turnaja. Súťažného zápolenia sa zúčastnilo 14 hráčov a to osem mužov a šesť žien. Zámerom podujatia nebol iba boj o prvenstvo ale išlo najmä o spoločné stretnutie, zábavu a v neposlednom rade ukázať okoliu, že seredským seniorom chuť do života rozhodne nechýba. Tak ako každá súťaž, aj táto mala napokon svojich víťazov. Prvé miesto a Majstrom bowlingu sa stala Zdenka Slobodová s počtom bodov 341. Tá si odniesla domov aj putovný pohár. Druhé miesto obsadila Helena Živojinová s 315 bodmi a tretie miesto s 297 bodmi patrilo Ladislavovi Mosnému.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img