ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

„Napoja ľudí na umelú „inteligenciu“ vezmu im ich ja ich dušu“ – a horšie je, že aj Ľubka našla ľudí do diskusie…

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mentálne nevyzretí jedinci stále prekvapujú odborníkov výtvormi hodnými poklepania si po čele. Že je bezvýznamné percento jedincov  prepnutých do módu blížiaceho sa nutnosti hospitalizácie, alebo veľmi dobre finančne motivovaných vymýšľať  tak nekonečné hlúposti, treba brať ako fakt.

Stále väčším problémom pre spoločnosť sú ľudia, ktorí tieto blbosti bez rozmýšľania ďalej vo veľkom šíria. Sociálne siete sú im na túto činnosť priam požehnaním. Šíreniu nezmyslov napomáha aj fakt, že algoritmy sociálnych sietí prepájajú rovnaké prípady a uzatvára postupne im vytvára komunitu s podsúvaním ďalších a ďalších obdobne zmýšľajúcich jedincov.

Veď sa pozrime na niekoľko ďalších perličiek, ktoré nás denne bombardujú vo všetkých diskusiách.

Autorka týchto nezmyslov si v profile uvádza:

Neviem, ale tá naša zo Skalice by bola nepochybne uveriteľnejšia obdobne, ako overená Vysoká škola života…

No, Ľubka má okrem veštenia rada aj sci-fi:

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Myslím, že tí fašisti už ani nie sú fašisti, ale skôr ďalšia populistická strana vďaka ktorým sme tam kde sme aj keď v rámci postkomunistických krajín sme mohli dopadnúť aj horšie.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img