ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Deťom v tábore Kempingáčik záchranári Rescuers Slovakia ukázali schopnosti štvornohých záchranárov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Letné prázdniny sa pomaly ale isto blížia ku koncu. A toto leto bolo poznačené podstatne menším cestovaním na dovolenky, ako letá spred roka 2020. To však neznamená, že deti ktoré chceli zaujímavým spôsobom mať vyplnené prázdninové dni v meste na to nenašli vhodné podmienky.

V letnom tábore Kempingáčik konaný ako inak v kempingu sa počas leta v niekoľkých turnusoch vystriedali desiatky detí. O vhodné využitie voľného času v tábore sa starali skúsené pedagogičky – animátorky. Deti sa nenudili. Medzi najzaujímavejší program pripravený v tábore patrili aj návštevy záchranárov so psami Rescuers Slovakia.

Záchranári deťom predviedli schopnosti štvornohých pomocníkov, ktorí sú dlhodobo cvičení na vyhľadávanie osôb v lesoch, či v ruinách a závaloch napr. pri prírodných nešťastiach.

Z jednej takejto návštevy záchranárov Rescuers Slovakia v tábore Kempingáčik sme pripravili malú reportáž.

 

 

 

 

Stretnutie s tímom Rescuers Slovakia bolo o to pre nás hodnotnejšie, že sme mali možnosť potvrdiť úspešnosť loga používaného od založenia klubu, teda cca 15 rokov. Kompletné grafické vyhotovenie loga s jeho návrhom realizovalo naše štúdio.

 

 

 

O letnom tábore Kempingáčik sme písali tu:

Skvelý letný tábor KEMPINGÁČIK

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img