ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Nezvestnú maloletú Nikitu záchranári našli na vlakovej stanici v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dobrovoľná organizácia, ktorá pomáha pri pátraní po nezvestných osobách a živelných pohromách pod názvom Záchranný Systém Západ informovala, že dnes večer v spolupráci s HAKA – Cielené pátranie po osobách vypátrali maloletú osobu Nikitu Gregušovú v Seredi. Na miesto privolali policajnú hliadku, ktorá si ju prevzala.

Nezvestnosť 17- ročnej Nikity, ktorá pochádza z obce Holiare, vyhlásilo OR PZ Komárno ešte dňa 25.7.2021.

Na Fb stránke HAKA – Cielené pátranie po osobách dnes večer pribudol príspevok od Maxa Poláka:

Nájdená nezvestná osoba ✅
Nikita G. sa našla živá a zdravá.
Dnes sme obdržali od členov skupiny HAKA informácie o pohybe nezvestnej Nikole Gregušovej . Tieto informácie sme posunuli POLICII a vyrozumeli sme aj kolegov z tímu Záchranný Systém Západ..Tí sa okamžite presunuli do Serede kde nezvestnú skutočne našli. Naši kolegovia ju odovzdali do opatery POLICIE a čoskoro bude Nikita v bezpečí svojej rodiny . Všetkým zúčastneným a to najme členom skupiny HAKA srdečne ďakujeme za pomoc . Váš HAKA tím.

 

 

zdroj: FB Záchranný Systém Západ, HAKA – Cielené pátranie po osobách

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym, presne toto mi napadlo. A zial viem, o com hovorim… tiez ma vratili domov. To bol moment, kedy som stratila vsetku vieru v policiu a iluziu o tom, ze aspon jeden z nich chce skutocne pomahat a chranit.
    Niekedy je dobre skutocne vypocut aj to malolete dieta a so vsetkou vaznostou riesit aj to, co vravi.
    Dufam, ze to nie je tento pripad a slecna bude ok.
    Ak nie, nech sa slecna nevzdava a skusa volat na Linky dovery a podobne. Su tam ochotni ludia.

  2. Asi ťa sklamem, ale polícia aj v tvojom prípade na výber nemala. Ak je dieťa neplnoleté, treba ho vrátiť rodičom. Pokiaľ neexistuje žiadne rozhodnutie, ktoré by tvrdilo niečo iné.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img