ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

16 ročná Saša sa nevrátila domov. Zúfalý otec kontaktoval políciu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí pátrači intenzívne hľadajú nezvestnú Alexandru Bobálovú zo Sládkovičova.

Sašu naposledy videli v piatok večer. Okolo 22:00 h mala z domu odísť, pravdepodobne so svojím priateľom, na neznáme miesto. Odvtedy o sebe nikomu známemu nepodala žiadnu správu.

Alexandra je 170 cm vysoká, štíhlej postavy. Má dlhé rovné čierne vlasy po plecia a hnedé oči. Keď odchádzala, mala oblečený bielo-čierny overal s krátkymi rukávmi, modrú chlapčenskú mikinu a šľapky.

Podľa našich informácií sa tínedžerka môže pohybovať nielen po území Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Ak ste ju niekde videli, alebo máte informácie, kde sa v súčasnosti zdržiava, oznámte všetky skutočnosti kolegom na bezplatnom čísle 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na Polícia SR – Trnavský kraj.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img