ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

„si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť „čistenie“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Ak v polícii prebieha nejaká „vojna“ medzi NAKA a inšpekciou, tak potom musí prebiehať medzi policajtami, ktorých tam nainštalovali za dlhé roky Kaliňák so Sakovou, keďže k žiadnej radikálnej personálnej obmene po voľbách a po nástupe ministra Mikulca na týchto útvaroch nedošlo.
Znamená to, že práve Kaliňákom a Sakovou inštalovaní vyšetrovatelia a operatívci na týchto útvaroch to čo sa naučili za ich „bašovania“ t.j. kriviť zákony, že skutky sa nestali alebo neboli trestnými činmi, keď boli slepí, hluchí a nemí (za prachy), teraz tí istí policajti zmenili na trestné stíhanie každého, na ktorého sú čo len dvaja svedkovia-kajúcnici s okamžitým predvedením (vylomenie dverí sa počíta), obvinením a návrhom na väzbu, dokonca aj za skutky, ktoré sa stali v roku 2007 a boli dlhú dobu vyšetrované (kolúzne a preventívne dôvody väzby sú „aktuálne“ sic!). Treba však tieto moje pripomienky brať tak, že zločiny obvinení mohli spáchať, len je k tomu málo dôkazov a ešte sú aj zákonne problematické.
Maslo na hlave Mikulca spočíva v tom, že ponechal tento kaliňákovsko – sakovský chliev s prascami pri válove, len im ešte prisypali sparený šrot a mnohé neodviedli na bitúnok. Niektorí donášajú informácie tým starým a sabotujú prácu v presvedčení, že sa staré časy po referende zasa vrátia a druhí sa odtrhli z reťaze, keďže sa chcú zavďačiť novým vládcom v očakávaní nových funkcií, hodností a odmien (osobná pomsta môže byť tiež sladká).
Tí vládcovia predtým zneužívajú bordel, chaos a neschopnosť, ktoré do polície sami zasiali, živili a tí noví sťahujú „smotanu“, keďže si naivne mysleli, že je možné so špinavými rozviazanými rukami robiť „čistenie“. Z tejto situácie nato doplatia len občania Slovenska a zvýši sa celospoločenská dezilúzia.
Zdroj: FB  13.jula 2021

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img