ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Skupina MEJBIS natočila SEREDSKO-ŠINTAVSKÝ videoklip

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Hudobná skupina MEJBIS zo Šintavy existuje od roku 1998, teda viac ako 20 rokov. Začínali ako partia mladých hudobníkov ešte pod názvom Element. Postupne k prevzatým skladbám pridávali svoje vlastné a ich repertoár sa začal rozširovať. Hrávali na zábavách, svadbách, neskôr aj na svojich koncertoch. Názov kapely sa neskôr zmenil na Mejbis. Ich hudobný štýl zahŕňa swing, pop, rock, ľudovú muziku, dokonca aj rap.

V sobotu 3. júla skupina nahrávala videoklip k skladbe PRÍRODNÁ NOBLESA. K scenérii si vybrali prírodu a rieku Váh v okolí Serede a Šintavy. „V klipe účinkovali naši priatelia, ktorých sme zavolali na náš koncert spojený s natáčaním klipu. Skladba vyšla na CD DeGusto ešte v roku 2019, no ku klipu sme sa dostali až teraz,“ povedal Erik Herceg z kapely.

Skladba je oslavou priateľstva a klip je toho dôkazom. Presvedčia Vás o tom slová samotného refrénu: Prírodná noblesa, nás volá všetkých do lesa. Počas letných večerov, spoznávame priateľov. Zo zážitkov a spomienok, žijeme potom celý rok.

Okrem Motákovej lúky v Šintave sa natáčalo aj na katamaráne Eleanor. Veselá skladba vyvolala aj veselú náladu počas plavby. Ako sa videoklip podaril časom budete môcť posúdiť sami. Sledujte youtube alebo facebook skupiny Mejbis, kde bude po spracovaní zverejnený.

MEJBIS – Prírodná noblesa:
Spacáky, jedlo a sekery, óóó riadni frajeri.
Stromy, kvety, lúky myseľ otvorí, idúc do hory.
S ruksakom, gitarou a s úsmevom, óóó žiadny zhon.
Starosti hádžeme za hlavu, chce to odvahu.
V divokých končinách? Na horách na skalách?
R: Prírodná noblesa, nás volá všetkých do lesa.
Počas letných večerov, spoznávame priateľov.
Zo zážitkov a spomienok, žijeme potom celý rok.
O skúsenosti bohatší, máme pocit najlepší.
Na rieke splaviť sa v kajaku, óóó mať všetko na háku.
Slnečné okuliare na tvári, dnešok sa vydarí.
Udice a plánovaná rybačka, óóó zhorená špekačka.
Pri táboráku spieva sa tá známa: „Loď do neznáma“.
V divokých končinách? Pri riekach jazerách?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img