ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

Pozvánka na zasadnutie Obecného zastupiteľstva vo Váhovciach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pozvánka na zasadnutie OZ

 

 

zdroj: vahovce.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pan Majko. Stále o sebe tvrdite ze ste nestranny novinar ale mam pocit, ze stale poznate len pravdu ktoru vam predklada pan Szabo s pani Bugyinskou. Bolo by dobre vypočuť si aj nazory občanov obce. Vo Vahovciach žijem už veľa rokov a tak ako to tu funguje by malo ist skôr prikladom pre iné obce. Ochota pána starostu pre každého občana je ukážková. Konečne starosta ktory pomôže aj obcanom slovenskej národnosti, nie ako doteraz. A to, ze starosta neskace ako poslanci piskaju neznamená že je zly starosta. Nic proti Vam pan Majko, ale nazvať Vahovce Fekisovcami je trochu moc.

 2. Vahovcan 1. júla 2021, 17:35 – po vcerajsom spravani sa starostu na rokovani OZ, som bol v prirovnani setrny. Snad mi to Pan Boh odpusti… 😉

  Chapem Vasu snahu, no pan starosta bol od kamery chvilami 1 meter a kludne mohol reagovat.

  Tak, ako v minulosti – on ale opacne. Nedvihanie mobilu, vypnuty mobil, nasledne SMS a znovu nedvihanie…

  Pan starosta je svojpravny (ma na to doklad), vie teda (mal by vediet), ako sa veci maju.

  Vcera som vsak nevedel ani len identifikovat, kto vlastne vedie rokovanie OZ – vyzera to tak, ze vo Vasej obci to je timova praca pana starostu a jednej panej sediacej oproti nemu – teda dovtedy, pokym si myslel, ze konanie poslancov dokazu ovladat.

  Hmmmmm… – vyzera to tak, ze nedokazali… Ani za cenu porusovania zakona 369/1990. Fajn samosprava. 😉

  Ale viac uz skutocne v clanku a videu, aby verejnost videla, ako hlboko sprava veci verejnych v niektorych obciach klesla.

 3. Pan Majko. Preco ste nenatocili reportaz ako vahovsky učitelia stali pred dvomi týždňami aj so starostom pred miestnou trafikou a prosili poslancov (pani Kissova a pan Szabo) aby sa zacali zúčastňovať obecného zastupiteľstva a mohli tak dostať svoje výplaty? Úmyselne sabotovali zasadnutie bez ohľadu na následky. A to opakovane niekoľko krát. Prečo sa vtedy k tomu nevyjadrili do kamery? Treba sem tam natocit aj udalosti ktore su podľa mňa az trestnopravneho charakteru. Je smutne, ze arogancia a primitivizmus su pre Vas asi zaujímavejšie ako bezny občania a ich problémy. Pan Majko pracujete uz veľa rokov ako novinar, tak by ma zaujimalo koľkokrát ste sa stretol s pripadom, ze niekto chce nastúpiť do zamestnania a prinesie si vlastnu pracovnu zmluvu ako pani Bugyinska?

 4. Vahovcan 1. júla 2021, 20:07 – neviem o stretnutiach ucitelov s poslancami – nik z ucitelov ani starosta nedali vediet.

  Kazde noviny mozu pracovat vylucne s materialmi, ktore maju k dispozicii a riesit veci o ktorych vedia, alebo su informovane.

  My VZDY a ZA KAZDYCH OKOLNOSTI mame zaujem o vyjadrenie vsetkych stran, snazime sa ich kontaktovat a dokonca ponukame aj priestor na rozhovor. Zatial nase ponuky IGNOROVAL (a to niekolko krat) VYLUCNE STAROSTA OBCE Kubica.

  Opakujem, je chvalyhodny Vas zaujem, no placete na nespravnom ramene. Starosta ako aj ucitelia a vlastne kazdy gramotny clovek ma KONTAKTY NA NOVINY. Staci neutekat z OZ, nevypinat si mobil, dvihat mobil a KOMUNIKOVAT.

  Poznamka: uz rodicia nas ucia komunikovat a zpravidla prave komunikacia prinasa vysledky, pokrok a riesenia aj zavaznych problemov a konfliktov.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img