ISSN 1337-8481

piatok, 1. marca, 2024

Dopravná nehoda na R1 v smere do Nitry za Patou. Úsek je uzatvorený ! – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pred niekoľkými minútami došlo na rýchlostnej komunikácii R1 v smere do Nitry za Patou, na mieste kde pracujú cestári, k dopravnej nehode viacerých vozidiel.

Na mieste nehody zasahujú hasiči, polícia a pristáva vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE.

Úsek je uzatvorený ! Obchádzka je po starej ceste.

 

Viac informácií prinesieme neskôr, po obdržaní od záchranných zložiek.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – správa KR PZ Trnava

Polícia upozorňuje vodičov, že diaľnica R1 je približne v 22,000 km smerom na Nitru, za odbočkou na obec Šoporňa, neprejazdná. V úseku sa tvoria rozsiahle kolóny.

Policajti z miesta hlásia zrážku 3 vozidiel a zranené osoby, aj maloleté dieťa. Na mieste zasahoval záchranársky vrtuľník.

Počet zranených aj príčiny nehody polícia vyšetruje.

Žiadame vodičov, aby pokiaľ môžu, aby využili na presun inú cestu a úseku sa vyhli.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img