ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Na dvore rodinného domu v Šintave bolo úmyselne podpálené vozidlo – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 9. júna 2021 bolo krátko pred treťou hodinou rannou prijaté oznámenie na tiesňovú linku o vzniku požiaru  osobného motorového vozidla na Nitrianskej ulici v Šintave.

Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka s piatimi príslušníkmi a jednou hasičskou technikou. Po príchode hasičov bolo zistené, že horiace vozidlo sa nachádza zaparkované vo dvore rodinného domu. Na likvidáciu požiaru hasiči zo Serede a Galanty použili jeden vysokotlakový prúd. Pomocou klieští otvorili prednú kapotu automobilu, nakoľko bol požiarom poškodený mechanizmus otvárania a vykonali súčasne aj protipožiarne opatrenia. Zisťovateľ určil ako príčinu vzniku požiaru úmyselné zapálenie neznámou osobou. Majiteľovi vznikla škoda na majetku v hodnote 10 000 €.

Hasiči svojou prácou uchránili majetok vyčíslený na hodnotu 5 000€.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – vyjadrenie hovorkyne KR PZ Trnava k zapáleniu vozidla:

Polícia sa prípadom intenzívne zaoberá. Vyšetrovateľka začala vo veci trestné stíhanie pre prečin porušovanie domovej slobody v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci. K požiaru auta Ford C – Max došlo pričinením cudzej osoby. Na stotožnení osoby páchateľa a objasnení skutku polícia pracuje.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zadarmo že ???!!!???!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥳🥳🥳🥳

  2. Určite mu to podpálil ten policajt bývali ktorého Boris napadol a udrel pred 20 rokmi 🤣🤣🤣🤣🤣😖🤣🤣

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img