ISSN 1337-8481

sobota, 20. júla, 2024

Požiar odpadu v opustenej budove pri Váhovciach

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 4. júna 2021 o 22.30 hodine bolo na operačné stredisko prijaté oznámenie o vzniku požiaru za obcou Váhovce, smer Kaskády.

Príjazd hasičskej jednotky bol sťažený úzkou príjazdovou cestou. Po prieskume bolo zistené, že sa jedná o požiar odpadu v opustenej budove. Zásah bol preto vykonaný jedným vysokotlakovým prúdom. Počas likvidačných prácach hasiči zasahovali s maximálnou odbornosťou a opatrnosťou, pretože na podlahe horiacej budovy sa nachádzali diery.

Pri udalosti zasahovali štyria príslušníci s jednou hasičskou technikou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. A odkiaľ viete že to boli oni ?Mate nato nejaký dôkaz ? Alebo len tak obvinujete ? Keď takto obviňujete iných možno ste to boki vy . Nemam pravdu ?

  2. Moj zlatý nieviem kto si …ale určite sa my chcelo jebat 15 minút po robote spravit požiar …jebnuté vahovske hlavy sproste krivo obvinovat to viete…

  3. Anonymne tu sekať frajera vie každy ale dokaž mi to …..a keď budeš mat dôkazy tak kluďne si obvinuj ….ale keď neviš ani kokot tak drž piču a šuchaj nohamy ti pripič

  4. To že mal niekto …bujarú mladosť neznamená že robi taketo blbosti po 20 ….tam račej sleduj tie trupky čo behaju z baterkamy po dedine a čumja do dvorov a nie obvinovať niekoho kto už 5 rok ma v piči jaj dufam že sa mi podarí zistiť kto si a budeme to riešiť trošku lebo keď ti nedoplo dak bez dvôkazov obvinovať je trestne daj svoje meno!!

  5. Akože Čo tu hráte na kriminara čo nudíte za alebo čo už bez dôkazov obviniť iných prosím vás že vám to není trápne hrať na kriminara obviniť ľudí akože možno že ste to boli vy lebo to sú len fejkove reči čo výmysel nieaky 5 roční decko ktorý nudí sa a preto vymýšľa pičoviny aby nemal nudný život uvedomte sa ľudia

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img