ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

„Tak budú poslední prví a prví poslední; lebo mnoho je povolaných, ale málo vyvolených“.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Takto pŕŕŕ, súdruh Fico a tvoj tieň Pellegríni, my nechceme piatok voľný, my požadujeme 68 pracovných dní do roka.
Taký istý počet pracovných dní, aký mali poslanci parlamentu v roku 2020,
A k tomu plat na úrovni 5 tisíc eur mesačne a tri mesiace prázdnin. A ženy platených asistentov a muži nejaké krajšie Troškové.
Nestrachuj sa, žiadne zadlžovanie štátu nehrozí.
Ak súdruh Slosiarik a jeho FOCUS tvrdí, že dnes vás dvoch kľavých socialistov a zločincov podporuje 33 percent občanov, potom treba prijať Núdzové opatrenia.
Tridsaťtri percent domorodcov, ktorí 12 rokov výskali radosťou nad vašou korupciou, rozkrádaním či leteckými miliónmi do Dubaja, budú pracovať od mrku do svitu i úmoru, aby vyrobili hodnoty, ktoré pokryjú náklady našich 261 dní leňošenia.
Vychádzam z „logiky“ súdruha Petra Pellegríniho. Ak majú občania nielen právo voliť, majú právo aj na referendum a v ňom vládu odvolať.
Čo potom, že ústava Slovenskej republiky kvíli nad tvojim právnym barbarstvom a právnym prismŕdaním Pellegríniho.
Ďalej môj návrh prináša aj iné benefity občanom Slovenska.
Opilci, ako ty, si budú môcť pokojne pospať a odložiť svoj termín tlačovky na TA 3.
Občania budú mať čas aj na sny o vládnutí, lebo už pohľad na trosky politiky so štátom v ruinách po dvanásti rokoch mocovania sa vás dvoch, silnie v nich pocit, že to zvládne každý idiot.
Občania, ráno sa prebúdzajú po noci orgií, budú mať čas odskočiť si na východ republiky, rozdať sľuby pod vplyvom špáradiel a zatancovať si.
Na záver motivačný odkaz mladých dejín slovenských pre Starých Slovákov, socialistov.
Keď svojho času Pavol Rusko s manželkou a ich „politickou stranou“ ANO boli zvolení do parlamentu, predseda strany to komentoval slovami :
„Sme prvá rodina, kde manželia sa stali poslancami NR SR“.
Vám dvom manželom socialistom, sa nepodaril husársky kúsok mať ženu aj v práci ,po boku moci a peňazí a podvodov a korupcie.
Niekto musí byť aj posledný.
Pavol Rusko si už za prvý trestný čin odpykáva trest odňatia slobody na 19.
Šak to poznáte, súdruhovia, to povestné biblické :
„Tak budú poslední prví a prví poslední; lebo mnoho je povolaných, ale málo vyvolených“. Matúš 20,16.
Pavol Rusko a Marián Kočner už čakajú, kedy vy po ich boku prevezmete Štafetu vyvolených.
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Súdruh Fico,Pellegrini dovolenková destinacia Leopoldov,Ilava a pod.
    sú vám k dispozicii so všetkým komfortom len tak dalej.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img