ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Slovenský unikát v Seredi – prvá „babská“ autoškola

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

AUTOŠKOLA TOP a unikát?

Áno, v každom smere.  Jediná svojho druhu na Slovensku a priamo v centre nášho mesta.

Novučičká, a predsa máme desať ročnú prax. Inštruktorka je každá iná, ale zároveň máme niečo spoločné. Sme autoškoláčky srdcom aj dušou.

Pridajte sa k nám a uvidíte, že jazdiť sa dá s úsmevom a bez stresu. Spolu objavíme vaše talenty a premeníme ich na zručnosti. Každý týždeň otvárame nový kurz pre skupinu B. Zabezpečujeme kondičné jazdy, kurzy prvej pomoci aj pre verejnosť. Bonusom sú učebné pomôcky zadarmo, možnosť platby na 3 splátky bez navýšenia.

Jazdíme sedem dní v týždni. Po diaľnici aj v iných okresoch.

Volajte ešte dnes na 0917 842 863 alebo pošlite prihlášku, ktorá vás čaká na www.autoskolatop.sk.

Pri vchode do autoškoly, na poštovej schránke sú zavesené vytlačené prihlášky spolu so žiadosťami, ktoré je treba potvrdiť u lekára.

Nájdete nás na Námestí Slobody 4330, pri autobusovej stanici, na druhom poschodí nad ambulanciami lekárov.

Oceníte ešte stále voľné termíny a garantovanú dĺžku výuky.

Naša výhoda pre vás? V našom kurze nečakáte na predĺžené termíny vzhľadom na protipandemické opatrenia a skúšky pri súčasných kurzoch absolvujete za 10 týždňov, resp. 6 týždňov pri rýchlokurze.

Tešíme sa na Vás.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img