Ďalšie kolo testovania prebehne v sobotu 1. mája. Registračný systém je spustený – AKTUALIZÁCIA

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď pripravilo na sobotu 1.5.2021 zatiaľ 3 odberné miesta na antigénové testovanie. Obe sú na mestskom úrade v Seredi. V prípade väčšieho záujmu je možné pridať ďalšie termíny resp. otvoriť ďalšie odberné miesto. Ak sa Vám termín neušiel, sledujte prosím na webovej stránke mesta tento odkaz, kde budú prípadné zmeny uvedené.

Rezervačný systém je už spustený.

Odberné miesta:

Mestský úrad – v čase 7,30 – 11,30 + po prestávke 12,30 – 16,30 hod https://services.bookio.com/

Matrika Mestský úrad – v čase 7,30 – 11,30 + po prestávke 12,30 – 16,30 hod https://services.bookio.com/

AKTUALIZÁCIA
registrovať sa môžete aj na odbernom mieste:
DC Jesenského v čase 7,30 – 11,30 + po prestávke 12,30 – 16,30 hod https://services.bookio.com/

 

V Seredi sa môžete dať otestovať aj na odbernom mieste na Trnavskej ulici s možnosťami rezervácie https://korona.gov.sk Phoenix Corp. na SAD

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img