ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Zásah seredských a galantských hasičov: Cyklista narazil do stĺpa

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 10.4.2021 o 17.39 hod. bola na tiesňovú linku okoloidúcim účastníkom nahlásená vo Veľkej Mači pred rodinným domom, dopravná nehoda cyklistu (muž), ktorý z nezistených príčin narazil do stĺpa, je pri vedomí a silne krváca z hlavy.

Na miesto bola vyslaná hasičská jednotka z Okresného riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Galante z Hasičskej stanice Sereď, ktorá po príjazde na miesto udalosti poskytla zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, zabezpečila miesto udalosti a vykonala súčinnosť Záchrannej zdravotnej službe, ktorá zranenú osobu transportovala do zdravotníckeho zariadenia.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Ja mám na to dve vysvetlenia:
  1. pánko navštívil miestne vendegló a mal nakúpené ampéry. Preto videl dvojmo.
  2.Išla okolo neskutočne pekná žena a on sa po nej obzeral…

 2. A niektorí si dokonca myslia, že sú vtipni,ked vtipkuju na úkor niekoho, komu sa stala nehoda. Daniel a spol. , keby som vedel kto ste, osobne vám idem jednu streliť. Vám by to však nepomohlo. Nuly.

 3. Anonym Anonym a ešte dvaja Anonymovia ste úbožiaci keď už … ale škoda písať ! A vás dvoch posledných mala mater prefackať aby ste sa zobudili !

 4. Správaj sa slušne ty teleso…
  V článku neni objasnené čo sa dotyčnému stalo: či mal príhodu, pozeral do mobilu, cukrovkársky šok alebo bol pod parou… ak to bolo to posledné okolnosti ho poučili…

 5. ak to bol..ak to bol.. práve preto, že článok neupresňuje dôvody nehody a ani jej následky ( teda treba brať do úvahy všetky následky, aj ten najhorší), je vrcholom arogancie a primitivizmu niektorých diskutujúcich, že si dovolia zabávať sa na účet človeka, ktorý mal nehodu a zajvne sa zranil. Zaujimáve je, že dokážeš sucitiť s primitívmi , ktorých titulujem, ale s poškodeným ktorému sa partička primitívov vysmieva, sucitiť nedokážeš.

 6. Na vine nemusel byt cyklista. To ako v seredi stara pani spadla do strany na bycikli pretoze ju vytlacila soferka, ktora ani nezastavila a isla dalej akoby nic

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img