ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Hľadá sa autor alebo majiteľ výnimočnej fotografie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Horalky si podmanili maškrtné jazýčky ľudí na celom svete. Na Slovensku je táto arašidová pochúťka zaradená medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie oblátky.

Klasická Horalka sa objavila aj na výnimočnej  fotografii, za ktorou sa pravdepodobne skrýva silný príbeh. Obrázok sa dostal aj do rúk výrobcovi oblátok. Žiaľ autor ani bližšie okolnosti vzniku fotografie nie sú známe. Sedita Sereď preto prostredníctvom facebooku spustila pátranie a zisťuje o zábere bližšie informácie.

Ak poznáte túto fotografiu zo sociálnych sietí, cestovateľského blogu či z albumu od niekoho známeho kontaktujte Seditu Sereď správou na facebooku alebo na čísle 031/788 01 00.

Tradičná receptúra na obvodovo máčané oblátky s arašidovou krémovou náplňou vznikla v roku 1956 a svoju nezameniteľnú chuť si udržala dodnes. Ide o najpredávanejšiu oblátku všetkých čias. Ročne ich Sedita vyrobí 160 miliónov kusov.

zdroj fotografie: fb Horalky

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img