ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Prečo si vybrať práve nás?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Obrazom súčasnej doby je dynamický rozvoj a časté zmeny. Aj tieto fenomény nám prinášajú mnohé každodenné rozhodovania. Častokrát sú jednoduché, inokedy dôležité a ovplyvňujúce naše životy na dlhé obdobie. Jedným z nich je určite aj výber základnej školy pre naše deti. Z vlastnej skúsenosti viem, že správne sa rozhodnúť nie je vôbec jednoduché. Znamená to získať pravdivé informácie, vyhodnotiť vlastné skúsenosti, poznanie a v neposlednom rade prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutie. Kým sa tak stane, ponúkame Vám, milí rodičia, zaujímavé videá zo života našej školy, z ktorých zistíte, v čom sa líšime od ostatných škôl a v čom sme výnimoční.

V priebehu nasledujúcich dní Vám budeme prinášať jednotlivé časti, prostredníctvom ktorých Vás prevedieme našimi priestormi, oboznámime so školským vzdelávacím programom a spolu s nami budete mať príležitosť čiastočne precítiť atmosféru u nás v škole.

Sme modernou školou s jasne stanoveným cieľom a tradíciou. Na dynamickosť doby a požiadavky stredných škôl reagujeme vzdelávaním a výchovou. Aj preto sme sa rozhodli ponúknuť pre Vaše deti triedu s bilingválnym programom už od 1.ročníka. Sme tak jedinou školou svojho druhu v meste Sereď. V tomto školskom roku ponúkame opäť NOVINKU – bilingválny program už aj žiakom 5.ročníka.
V jednotlivých častiach našich videí Vám postupne ponúkneme všetky potrebné informácie na to, aby ste sa dokázali správne rozhodnúť.

Ing. Monika Kroláková, riaditeľka školy

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img