Výsledky testovania v Seredi zo soboty 13. 3. 2021

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V sobotu 13. marca sa konalo v poradí už ôsme kolo celoplošného testovania. Mesto Sereď opäť pripravilo svojich 6 odberných miest. Podľa výsledkov je vidieť, že sa epidemiologická situácia v meste vyvíja priaznivo. Počet pozitívnych každým týždňom klesá. RÚVZ Galanta vydal 10. marca stanovisko, v ktorom sa mimo iného píše, že aktuálne je v okrese evidovaný‘ pokles 7-diovej incidencie. S najväčšou pravdepodobnost’ou bude okres od 22.3.2021 preradený do III. stupňa varovania (bordová farba). Či tomu skutočne tak bude, si budeme musieť počkať do utorka, kedy ministerstvo zdravotníctva zverejní nové regionálne delenie podľa Covid automatu. Mesto Sereď zvažuje pred Veľkou nocou umožniť žiakom nástup do škôl. Odporúčame sledovať webové stránky škôl a edupage, kde sa v prípade otvorenia školských zariadení dozviete najaktuálnejšie informácie.

Celkom bolo otestovaných 3 407 ľudí z toho 4 bolo pozitívnych. Miera pozitivity činí 0,12 %.

V Seredi sa môžete aj naďalej dať otestovať na 2 odberných miestach – bez ohľadu na trvalý pobyt s možnosťou objednania:

Kasárenská ulica (pondelok – sobota) 9,00 – 13,00 hod. + po prestávke 14,00 – 18,00 hod.

Trnavská ul. Phoenix Corp. na SAD (pondelok – nedeľa) 8:30 – 12:30 hod. + po prestávke 13:00 – 17:00 hod.

Pre porovnanie uverejňujeme výsledky z predchádzajúcich kôl testovania v meste Sereď:

1. kolo 1,83% pozitívnych ( 5 947 testov a 109 poz.)
2. kolo 1,44% pozitívnych ( 6 520 testov a 94 poz.)
3. kolo 1,36% pozitívnych ( 5 058 testov a 69 poz.)
4. kolo 0,80% pozitívnych ( 3 125 testov a 25 poz.)
5. kolo 0,76% pozitívnych ( 3 152 testov a 24 poz.)
6. kolo 0,78 % pozitívnych ( 3 064 testov a 24 poz.)
7. kolo 0,40 % pozitívnych ( 3 457 testov a 14 poz.)
8. kolo 0,12 % pozitívnych ( 3 407 testov a 4 poz.)

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img