ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

K pátracej akcii po nezvestnom Tomášovi bol prizvaný aj Pohotovostný pátrací tím

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Pohotovostný pátrací tím |MM|  Dnes v ranných hodinách sme boli prizvaní k súčinnostnej pátracej akcii v Seredi, po nezvestnom Tomášovi Kuchynkovi, ktorého auto bolo nájdené odparkované v blízkosti rieky Váh.
Po osobe sa pátralo na vode aj v blízkom okolí miesta nálezu auta. Na pátraní sa podielali príslušníci z OO PZ Sereď, pátrači OR PZ Galanta, poriečne odd. KR PZ Bratislava a Špeciálna kynologická záchranná služba Slovakia, ktorí svoju prácu odviedli naozaj profesionálne. Osobu sa zatiaľ nájsť nepodarilo, no v pátraní sa bude pokračovať aj naďalej.
Ešte pred začiatkom akcie sme boli upozornení na pani, ktorá utrpela nešťastný pád z bicykla neďaľeko od miesta, kde sme práve rozdelovali úlohy. Náš kolega Martin, bez zaváhania pribehol k zranenej pani, poskytol jej základné ošetrenie a počkal pri nej až do príchodu RZP.
Deň sa nekončí a ďaľšia skupina PPT smeruje do iného okresu, kde bola tiež oznámená nezvestnosť osoby.

zdroj: Pohotovostný pátrací tím Fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img