ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Poštová banka otvorila v Seredi novú pobočku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Poštová banka v Seredi otvorila na nám. Slobody novú pobočku. Prvých klientov vo svojich priestoroch privítala 25. januára 2021.

Banka bude otvorená v pracovných dňoch od pondelka do piatka v čase od 9:00 do 12:00 a od  13:00 do 17:00 hodiny.

Ako naše noviny informovala hovorkyňa Lýdia Žáčková, pobočka Poštovej banky v budove Slovenskej pošty zostáva naďalej zachovaná.

Poštová banka, a.s. je banka so sídlom na území Slovenska. Banka patrí medzi 5 najväčších bánk na Slovensku. Je známa tým, že dovoľuje svojim majiteľom účtov disponovať aj cez pošty a nie len cez pobočky banky.

Poštová banka ako akciová spoločnosť začala svoju činnosť 1. januára 1993. Jej história však siaha do roku 1918, kedy vznikol z pražskej pobočky viedenskej Poštovej sporiteľne samostatný peňažný ústav – Poštový úrad šekový.

V roku 2000 Poštová banka podpísala dlhodobú zmluvu o vzájomnej spolupráci so Slovenskou poštou. Od tohto obdobia Poštová banka a Slovenská pošta spolupracujú ako zmluvní strategickí partneri v oblasti predaja vybraných bankových produktov a služieb na poštách v rámci spoločnej marketingovej koncepcie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img