ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Zariadenie opatrovateľskej služby hľadá dobrovoľníkov na opatrovanie seniorov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Zariadenie opatrovateľskej služby v Šintave súrne hľadá dobrovoľníkov na výpomoc pri opatrovaní seniorov.

V zariadení nachádza 22 klientov, o ktorých sa momentálne starajú iba dve opatrovateľky. Nie je v ich silách vykonávať opatrovateľskú činnosť pre všetkých klientov 24 hodín denne. Ostatné zamestnankyne sú žiaľ práceneschopné. Dočasná riaditeľka Zita Csemezová preto aj cestou novín Seredonline prosí dobrých ľudí o výpomoc v zariadení. Vítaní sú ľudia so vzťahom k starším ľuďom, ktorých náplňou bude podávanie stravy, tekutín, či pomoc pri hygiene. Ide o krátkodobú výpomoc, ktorá bude vykonávaná bez nároku na odmenu. Ochranné pomôcky ako overaly, rúška, rukavice a dezinfekcia sú k dispozícii.

Každý prežíva ťažkú dobu, no pokiaľ je niekto odkázaný na pomoc iných, tak je jeho situácia ešte horšia. Práve takýto ľudia teraz veľmi potrebujú Vašu pomoc. V prípade záujmu kontaktujte pani Zitu Csemezovú na tel.č. 0908 752 253, alebo starostku obce Šintava Stanislavu Režnákovú na tel. č. 0908 233 812.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img