ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Pomôžme tam, kde môžeme: „Hľadám darcov krvi skupiny 0 pozitiv, ktorí by boli v druhej polovici januára schopní darovať krv.“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Vážení priatelia!
Dnes Vás chcem požiadať o pomoc, pre mladú slečnu Zoju Šulákovú, obyvateľku našej obce. Oslovila ma jej maminka Lívia. Zojka sa chystá v mesiaci február na operáciu chrbtice. Nakoľko sa jedná o dosť náročnú operáciu je nutné zabezpečiť i krvné konzervy. Preto Vás priatelia žiadam v mene Zojky o pomoc. Hľadám darcov krvi skupiny 0 pozitiv, ktorí by boli v druhej polovici januára schopní darovať krv. Oslovujem hlavne našich darcov krvi, ale i ostatných, ktorí by vedeli pomôcť.
Bližšie informácie Vám podá maminka Lívia Šuláková, ktorú môžte kontaktovať na t.č. 0915 988 997. Nech Vás od darovania krvi neodradí dnešná situácia. Ak by Ste sa rozhodli ísť darovať prosím vyžiadajte si potvrdenie, že darujete krv pre Zoju Šulákovú.
Ak by Ste sa nevedeli skontaktovať s pani Líviou, môžete kontaktovať i mňa. Dopredu Vám veľmi pekne ďakujem. Fb má veľkú silu a verím, že sa podarí osloviť ochotných ľudí. Pomôžme ak môžme❤
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img