ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

AKTUÁLNE: Údržba komunikácie pri Dubníku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Práve v týchto chvíľach prebieha údržba komunikácie medzi Vinohradmi nad Váhom a Dvorníkmi, v doline pri Dubníku.

Na ceste pracujú cestári a táto úzka cesta je teda z polovice blokovaná cestárskym vozidlom.

Vodiči, zvýšte prosím pozornosť týmto frekventovaným úsekom a jazdite bezpečne.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. čakal som podobný komentár… pozri, prepatý kokot letel cez dubník aj ked to tam bolo o hubu aj pri 90-ke, tak prečo by neletel teraz, ked je to krásne opravené… takýto kokot pojde takisto aj cez dedinu… doteraz sa mohol zabiť na dubníku, keby tam stretne kamión, teraz ked je to opravené, tak tade preletí a zabije sa v najbližšej zákrute obidvoma smermi, len dúfajme, že pritom nezabije nevinného, lebo kokotovi nevysvetlíš, že aj keby tade ide 300, tak do ciela dojde možno o 2 minuty skorej 🙂

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img