Minister Budaj: Príbeh boja za slobodu a vzdoru proti okupácii si musíme navždy pripomínať

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Minister životného prostredia Ján Budaj si spoločne s poslankyňou Národnej rady SR Annou Remiášovou uctili obete okupácie Česko-Slovenska vojskami Varšavskej zmluvy. Zároveň predstavili návrh, aby sa pamätným dňom stal 21. august – Deň obetí okupácie Česko-Slovenska v roku 1968 a 21. jún – Deň odchodu okupačných vojsk sovietskej armády z Česko-Slovenska v roku 1991.

Minister Budaj v tejto súvislosti zdôraznil: „Tak, ako sa pred viac ako polstoročím lámali dejiny v Česko-Slovensku, tak sa dnes lámu v Bielorusku. Aj moju generáciu bili vlastní. Tí, čo mali chrániť bezpečnosť ľudí, chránili komunistickú stranu a režim totality. Tým istým si prechádza Bielorusko, kde tiež namiesto slobodného a demokratického volania po zmene udierajú obušky. Boj za slobodu a dôstojnosť si musíme na Slovensku navždy pripomínať.“

Pamätný deň obetí invázie 1968

Gepostet von Ministerstvo životného prostredia SR am Donnerstag, 20. August 2020

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pan Majko viete kto zavraždil Kuciaka užasná demokracia. Demokraciu musia spravovať skutočne ľudia, nie špinavé zlodejske hovädá tužiace po majetkoch za každú cenu.

 2. Anonym 24. augusta 2020, 0:32 – vychadzajuc z logiky Vasho myslenia si teda mam mysliet, ze podpalenie mojho auta a moje zastrasovanie ma na krku tiez uzasna demokracia?

  NIE !! Moje auto podpalil zmrd, ktory ani len netusil komu a preco ma nove auta znicit.
  A jeho podpalenie OBJEDNAL nasobkami horsi a pre spolocnost podstatne NEBEZPECNEJSI zakerny a uchylny jedinec, ktoremu moznost takto rozmyslat a konat doniesla demokracia. Vsetko ostatne ma v genoch rovnako, ako potkan, jeho potkani predkovia a ostatni obdobne rozmyslajuci jedinci mysliaci si, ze ked uz maju moc a peniaze, mozu vsetko.

  Takze demokracia dala niektorym ludom moc a peniaze. Charakter a geny maju po predkoch.

  Takyto clovek nesie konkretne meno a priezvisko. A to je dolezitejsie, ako to strelcove, alebo toho, kto ten benzin kupil a skrtol zapalkou…

  Je len na nas obcanoch, ako demokraciu vyuzijeme a akych ludi s menami a priezviskami si kam zvolime. Aby uz neboli zavrazdeni novinari a aby nemali podpalene auta.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img