ISSN 1337-8481

nedeľa, 25. februára, 2024

Nádobíčko „Made in Sered“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Do redakčnej pošty sme dostali aktuálne fotografie žiaľ mnohým ľuďom známeho „nádobíčka“ potrebného na aplikáciu drog, pre nelagálny predaj ktorých je mesto tak veľmi známe vlastne po celej republike.

Tentokrát občania toto svinstvo našli pri Campingu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To je nádhera a nádherný je aj ten dnešný koncert alebo ako to mám nazvat čo idu odtial pazvuky ako z blazninca vyzera to ako keby tam niekto puštal do mikrofóna miešačku na betón a dotoho reval ako zmyslov zbavený.

  2. mesto to dovolí z dôvodu, že je o to aj jednoducho záujem, lístky sa predajú, takže v tom nie je problém. Ak si budete chcieť vypočuť vážnu hudbu, treba vyhľadať daný žáner, iste ste však prežili aj toto a okrem toho ste si tu mohli ešte aj zahundrať 🙂
    Zrejme ste to počuli iba z diaľky, takže to či je tam samí feťák-faťák neviete objektívne posúdiť, len ste sa potrebovali vyjadriť.
    P.S.: osobne si myslím, že nádobičko nepatrí nikomu z koncertu. Títo užívatelia nepotrebujú žiadny koncert k životu, dobre im vyhráva už aj tak. Nie je to však samozrejme vylúčené..

  3. To bol rockový koncert a medzi nimi nie je veľa vnútrožilových feťákov, skôr alkoholikov. Ten peračník nemá stým nič spoločné, skôr s upraveným brehom váhu za raketou kde je to známe cyklofeťácke posedenie.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img