ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Mladého chlapca okradli o peniaze z brigády

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí kriminalisti páchateľov vypátrali a už si leto užívajú v chládku Leopoldova.

Dvaja neznámi pristúpili k mladíkovi v priestoroch železničnej stanice v Trnave a pýtali si od neho peniaze. Najprv 5 potom 10 Eur, ktoré im mladý muž dobrovoľne dal. Jeho dobrosrdečnosť sa mu veľmi nevyplatila. Všimli si, že v peňaženke má oveľa viac. Keď kráčal po lávke pre peších smerom do mesta, pýtali ďalšie peniaze. Vtedy mu jeden peňaženku vytrhol z ruky a ušiel preč. Druhý ho zdržiaval, a tvrdil, že presvedčí kamaráta, aby mu peňaženku vrátil. Zakrátko však obaja zmizli aj s peňaženkou s 1300 Eurami.

O pár dní podarenú dvojicu kriminalisti vypátrali a vyšetrovateľ obvinil 19 ročného Kálmána z Komárna a 30 ročného Mareka z Trnavy zo zločinu krádeže. Obaja mali podobné skutky na svedomí už v minulosti a za okradnutie mladistvého, ktorý ešte nedovŕšil 16 rokov, im hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

Policajti už oboch odprevadili do výkonu väzby.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ty moj tiket, ludia na TPP zarabaju 600-700€ a tu neplnolety mladik si nosi pri sebe z brigady 1300. Nech da kontakt na taku brigadu, urcite sa najde niekto kto ho bude zato odprevadzat na vlak bez naroku na odmenu, nech sa to nezopakuje.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img