ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Poslanci OZ Váhovce doručili starostovi obce „Žiadosť o zvolanie obecného zastupiteľstva obce Váhovce“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Poslanci obecného zastupiteľstva obce Váhovce nás požiadali o uverejnenie „Žiadosti o zvolanie obecného zastupiteľstva obce Váhovce“ adresovanú starostovi obce JUDr. Adriánovi Kubicovi.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Prečo na tom dokumente je len 8 poslancov ja tak viem že vo Váhovciach majú 9 poslancov .A toho jedného už ani netreba osloviť ?

 2. Ja sa aj tomu čudujem ,že oslovili posledných dvoch poslancov lebo oni vždy hovoria aj vypisujú ,že 6 poslancov … pritom má Vahovce 9 poslancov … a nie 6 ,ktorý chcú ovladnút dedinu…

 3. Miky 28. júla 2020, 12:02 – chapete system delby moci v demokracii? Kto o com rozhoduje v obci a kto za co zodpoveda?

 4. Na dokumente je toľko poslancov, koľko súhlasí s dokumentom, asi pani poslankyňa Kubicová nechcela mimoriadnu schôdzu…

 5. Miloš Majko …. nemajte obavy ja veľmi dobre viem o čom píšem … a čo sa deje v dedine … Anonym : opýtajte sa pani poslankyňu Kubicovú či ju oslovili … potom budete vedieť čo je pravda a nie tu vypisovať a zavadzať ľudí …. Anonym : nie mýlíte sa veľa vecí čo ďakujem Bohu funguje podľa mojich predstav,to že sem vypíšem svoj názor , Vás to hned naštve asi Vy nie ste spokojný …

 6. Miky 28. júla 2020, 13:20 – vediet co pisete neznamena, ze obsah ma hodnotu z pohladu ineho, ako Vasho.

  Moja otazka ale znela: “ – chapete system delby moci v demokracii? Kto o com rozhoduje v obci a kto za co zodpoveda?“

  Nie, uz netreba odpovedat. Je to pomerne dobre vidiet…

  Co sa tyka poslancov – koho oslovia za ucelom zvolania rokovania OZ v mimoriadnom termine – mam zato, ze vo Vahovciach stacili 4 podpisy. Vsetky dalsie „len“ dokumentuju naliehavost problematiky, ktora je dovodom zvolaneho rokovania.

  K casovemu terminu na ktory bolo zvolane sa vyjadrovat nebudem, myslim si, ze 12.-ta hodina je fajn – zvolavatel tymto dal jasny signal obcanom, ako „velmi mu zalezi“ na ich ucasti.

 7. Už dávno mohla byť spísaná petícia na ich odsun do štátneho zariadenia, trebárs v Gabčíkove. Ale aktívny poslanci zas čakajú, že to za nich urobí niekto iný.

 8. Asi ste „vážený“ občan nepochopili, že ani tak nejde o karanténu, ako o prístup starostu, ako aj o zistenie, ako je možné, že v obci máme ubytovňu….kto ju má na svedomí

 9. Ako viem v demokracii funguje delba povinnosti a práv obcanov, ziadna moc. Existuje delba štátnej moci, rozdelená do legitimnej a legalnej. Preco to neuplatnujete na Mestskom urade v Seredi?

 10. Anonym 29. júla 2020, 11:55 – ako je možné, že v obci máte ubytovňu?

  Jednoducho. Porozmýšľaj a nebudeš sa pýtať hlúposti.
  Čo majú „povedať“ ľudia v Gabčíkove?
  Čo na to každý obyvateľ obce či mesta, kde je ubytovňa, hotel či iný bordel?

  Vidím v tom iný zámer, ako „štátnu karanténu“ vo vašej obci.
  Starosta nevyhovuje, lebo nie je bugár? Doteraz bolo všetko OK a zrazu pohroma?
  Vážení, na predvolebnú kampaň za pomoci XY ste si vybrali predčasný termín.

 11. Rozmýšľať mal aj starosta a jeho sestra, oni vyhlasovali, že o tom nevedia, že v dome je ubytovňa 😀 mňa len zaujíma ako sa platili dane a ako to mohlo fungovať
  A si na omyle, nakoľko v obci je veľmi málo národniarov…. V každom druhom dome býva aspoň jeden Slovák, tak bugára by som sem ozaj neťahala

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img