ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Detské leto v Pate (aktualizované)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Detské leto v Pate začalo v tomto týždni ďalšími aktivitami. V pondelok si deti v rámci prázdninovej činnosti, ktorú organizátori nazvali „Tvorivá dielňa“ pri budove starej základnej školy maľovali pod vedením učiteliek E. Hambalkovej a D. Novákovej vlastnoručne nazbierané kamene a z niektorých vyrobili aj magnetky. Mohli tiež využiť svoju kreativitu na maľovanie letných motívov na fóliu.

V utorok sa deti za sprievodu rodičov a učiteľov vybrali na cyklovýlet na neďaleké Kaskády. Dvadsať cyklistov sa stretlo ráno o 9.00 hod. na školskom dvore, odkiaľ zamierili po starej sereďskej ceste do Šoporne a cez Váhovský most na cyklotrasu vedúcu na Kaskády. Tu sa deti (ale aj niektorí dospelí) vyšantili, okúpali, postavili pieskové hrady a načerpali nové sily na spiatočnú cestu. Tá mala cieľ v športovom areáli v Pate, kde ich čakalo občerstvenie. Po 30 kilometrovej trase im všetkým padla vhod príjemne chladivá kofola.

Autori fotografií: E. Hambalková, S. Paldan, M. Kyselica a S. Borkovičová.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img