ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

Seredskí a galantskí hasiči likvidovali požiar vozidiel a autoservisu v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 19. júla 2020 krátko po pol druhej hodine ráno, bol ohlásený požiar bližšie neurčený na Trnavskej ceste v meste Sereď. Po príchode na miesto udalosti zasahujúci príslušníci HaZZ zo Serede zistili, že ide o požiar ťahača Scania a osobného motorového vozidla, zaparkovaných pred budovou autoservisu. Požiarom bola zasiahnutá aj strecha budovy. Profesionálni hasiči súbežne  likvidovali požiar a ochladzovali okolie. Na horiacej budove postupne odkrývali strešnú krytinu a uhasili aj skryté ohniská. Pri zásahu nedošlo k zraneniu nijakej osoby. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru bolo nasadené vysokotlakové zariadenie a prúd „C“. Celkovo zasahovalo sedem príslušníkov z Hasičskej stanice Sereď a Galanta s troma kusmi techniky. Zásah bol ukončený krátko pred  pol ôsmou hodinou ráno.

Predbežná škoda vyčíslená majiteľom je 20 000,– € a uchránené hodnoty predstavujú približne 100 000,– €.

Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ  20.07.2020 – tlačová správa KR PZ Trnava

Prípad vyšetrujú seredskí policajti ako poškodzovanie cudzej veci. Z dôvodu zistenia príčiny požiaru troch osobných áut, ťahaču a strechy na budove, boli na miesto privolaní aj experti z KEÚ.  Policajti na objasnení prípadu intenzívne pracujú.

 

– – –

Informáciu o požiari sme v našom médiu priniesli tu:

Horelo v autoservise, požiar zasiahol kamión a osobné auto

 

Sledujte nás aj na instagrame:

https://www.instagram.com/seredonline.sk/

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img