ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Ojedinelý dvoj-projekt cez Beskydy

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Martin Stiller |MM|  5 oblíbených horských chat Beskyd a Javorníků se spojilo a vytvořilo fajn přechod-přejezd Beskyd. Tož pojďte to též testnout .

www.PrejezdBeskyd.eu a www.PrechodBeskyd.cz

– – –

Tři horské chaty na hřebenech Moravskoslezských Beskyd – chata Skalka, chata Kamenitý a chata Prašivá nabízejí jedinečnou možnost turistického zážitku přechod Beskyd s přenocováním na třech chatách.

Návštěvník má možnost zažít jednak jedinečnou atmosféru tří horských chat s tradiční místní kuchyní a zároveň na vlastní smysly okusit zapadlý kout Těšínských Beskyd s hlubokými lesy, divokou přírodou, nádhernými výhledy do malebných údolí Beskyd, absencí wifi, mobilního signálu, lanovek a zástupu turistů.

Výhodou není pouze cena ubytování s polopenzí na třech chatách, ale i to, že vše objednáváte na jednom místě.

– – –

Tři tradiční horské chaty na hřebenech Moravskoslezských Beskyd a Javorníků – chata Prašivá, Kmínek a Portáš – nabízejí jedinečnou možnost cykloturistického zážitku po hřebeni Beskyd s přenocováním na těchto třech chatách. A to vše v jednom balíčku za jednu příznivou cenu, navíc s dalšími bonusy.

Návštěvník má možnost zažít jednak jedinečnou atmosféru tří horských chat s tradiční místní kuchyní a zároveň na vlastní smysly okusit zapadlé kouty Beskyd s hlubokými lesy, nečekanými samotami, divokou přírodou i nádhernými výhledy do malebných údolí Beskyd, absencí wifi, mobilního signálu, lanovek a zástupů turistů.

Výhodou není pouze cena ubytování s polopenzí na třech chatách, ale i to, že vše objednáváte a platíte na jednom místě. Bezpečné uschování, případně i umytí a základní možnost servisu vašich bajků, včetně možnosti dobití těch elektrických, je také samozřejmostí, se kterou se počítá.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img