ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

V akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brloh

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Počas utorkovej akcie v Seredi s krycím názvom Španiel, ktorá bola zameraná na drogovú trestnú činnosť,

zadržali policajti trnavskej krajskej kriminálky 7 podozrivých osôb,

vykonali viacero domových prehliadok a prehliadok motorových vozidiel,

zaistili kryštalický materiál s obsahom metamfetamínu na väčšie množstvo dávok, peniaze a komunikačnú techniku.

Po vyhodnotení všetkých dôkazov vyšetrovateľ:

obvinil 5 osôb z drogovej trestnej činnosti,
❎  z toho jednu pre obzvlášť závažný zločin.

Zároveň spracoval podnet na ich vzatie do väzby. Ostatné 2 osoby boli zo zadržania prepustené.

O vine a treste obvinených rozhodne súd, pričom za obzvlášť závažný drogový zločin je možné uložiť odňatie slobody na 10 až 15 rokov.

 

Informáciu o  policajnej akcii sme priniesli čitateľom tu:

PRÁVE TERAZ: Policajná razia pri OD Progres

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img